RUKO Vrták vodící HSS | 6,35x82 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: RUKO
RUKO Vrták vodící HSS | 6,35x82 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: RUKO

Doprava zdarma
vlastními vozy

Tisíce položek
skladem

Individuální přístup
po registraci

Dlouholeté zkušenosti
od roku 2003
Vodící středicí vrták HSS je určen pro držáky a unašeče bi-metalových vykružovacích korunek 14-210 mm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Univerzální vrtáky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 4007140073099 |
| Dodavatel: | XTline |
| Průměr: | 6,35 mm |
| Celková délka (L): | 82 mm |
| Použití: | dřevo, dřevotříska, plast a měkký kov |
| Upínání: | tříhranná stopka |
| Materiál: | HSS |
| Norma: | DIN 1412 C |
Související produkty
Podobné produkty
XTLINE Vrták univerzální vidiový, šestihranná stopka (1/4") | 5 mm
Více jak 100
(>5 ks)
XTLINE Vrták univerzální vidiový, šestihranná stopka (1/4") | 8 mm
Více jak 100
(>5 ks)
XTLINE Vrták univerzální vidiový, šestihranná stopka (1/4") | 10 mm
Více jak 100
(>5 ks)
