RUKO Vrták vidiový - válcová stopka | 20x160mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: RUKO
RUKO Vrták vidiový - válcová stopka | 20x160mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: RUKO

Doprava zdarma
vlastními vozy

Tisíce položek
skladem

Individuální přístup
po registraci

Dlouholeté zkušenosti
od roku 2003
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Válcové stopky dvoubřité |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 4007140058249 |
| Dodavatel: | XTline |
| Průměr: | 20 mm |
| Celková délka (L): | 160 mm |
| Použití: | žula, beton, slinek, kámen, zdivo, obklady, mramor |
| Směr řezu: | pravořezný |
| Vrcholový úhel: | 130° |
| Upínání: | válcová stopka |
Související produkty
STAVTOOL Sada vidiových vrtáků, válcová stopka | 4-10 mm, 5 dílů, PVC obal
Více jak 100
(>5 ks)
