HONITON Vratidlo s tlačítkem | 1/2" / 250 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON
HONITON Vratidlo s tlačítkem | 1/2" / 250 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON

Doprava zdarma
vlastními vozy

Tisíce položek
skladem

Individuální přístup
po registraci

Dlouholeté zkušenosti
od roku 2003
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závítníky, očka, vratidla |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8592021042005 |
| Dodavatel: | XTline |
| Velikost: | 1/2" |
| Celková délka (L): | 250 mm |
| Materiál: | CrV 6140 |
| Norma: | DIN 3122 |
Související produkty
Podobné produkty
XTLINE Sada závitníků a závitových oček 32 dílů | M3-M12, plastový box
Více jak 100
(>5 ks)
