HONITON Redukce průmyslová | 3/4"-1" / 63 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON
HONITON Redukce průmyslová | 3/4"-1" / 63 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON

Doprava zdarma
vlastními vozy

Tisíce položek
skladem

Individuální přístup
po registraci

Dlouholeté zkušenosti
od roku 2003
Redukce kovaná z 3/4" na 1" pro rázové utahováky a jiné náročné použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redukce, kardany |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8592021150779 |
| Dodavatel: | XTline |
| Redukce: | 3/4"-1" |
| Celková délka (L): | 63 mm |
| Materiál: | CrMoV |
| Norma: | DIN 3129 |
