HONITON Redukce | 3/8" - 1/2" / 36 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON
HONITON Redukce | 3/8" - 1/2" / 36 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON

Doprava zdarma
vlastními vozy

Tisíce položek
skladem

Individuální přístup
po registraci

Dlouholeté zkušenosti
od roku 2003
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redukce, kardany |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8592021007028 |
| Dodavatel: | XTline |
| Velikost: | 3/8" - 1/2" |
| Celková délka (L): | 36 mm |
| Materiál: | 40CrV |
| Norma: | DIN 3123 |
Související produkty
Podobné produkty
HONITON Sada průmyslových redukcí 1/4"-3/8"-1/2"-3/4" 6 dílů
Více jak 50
(>5 ks)
