HONITON Hlavice zástrčná TRX 1/2" | T40
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON
HONITON Hlavice zástrčná TRX 1/2" | T40
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON

Doprava zdarma
vlastními vozy

Tisíce položek
skladem

Individuální přístup
po registraci

Dlouholeté zkušenosti
od roku 2003
Hlavice HONITON z vysoce kvalitní chrom-vanadiové oceli pro dlouhou životnost. Firma HONITON se na výrobu hlavic a klíčů specializuje již téměř 30 let, dbá na kvalitu a kontrolu každého výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavice zástrčné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8592021006816 |
| Dodavatel: | XTline |
| Velikost: | T40 |
| Celková délka (L): | L 55 mm |
| Upínání: | 1/2" |
| Materiál: | Crv 50BV30 |
| Norma: | DIN3124 |
