HONITON Hlavice zástrčná průmyslová TRX 1/2" | T55x78 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON
HONITON Hlavice zástrčná průmyslová TRX 1/2" | T55x78 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON

Doprava zdarma
vlastními vozy

Tisíce položek
skladem

Individuální přístup
po registraci

Dlouholeté zkušenosti
od roku 2003
Kovaná rázová hlavice pro pneumatické nářadí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavice zástrčné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8592021138722 |
| Dodavatel: | XTline |
| Velikost: | T55 |
| Celková délka (L): | L 78 mm |
| Upínání: | 1/2" |
| Materiál: | CrMoV |
| Norma: | DIN 3129 |
