HONITON Hlavice zástrčná křížová PH 1/4" | PH2
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON
HONITON Hlavice zástrčná křížová PH 1/4" | PH2
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON

Doprava zdarma
vlastními vozy

Tisíce položek
skladem

Individuální přístup
po registraci

Dlouholeté zkušenosti
od roku 2003
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavice zástrčné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8592021068999 |
| Dodavatel: | XTline |
| Velikost: | PH2 |
| Celková délka (L): | L 32 mm |
| Upínání: | 1/4" |
| Materiál: | Crv 50BV30 |
| Norma: | DIN3124 |
