HONITON Hlavice zástrčná IMBUS 1/4" | 7 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON
HONITON Hlavice zástrčná IMBUS 1/4" | 7 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON

Doprava zdarma
vlastními vozy

Tisíce položek
skladem

Individuální přístup
po registraci

Dlouholeté zkušenosti
od roku 2003
Hlavice z kvalitní CrV oceli s pevně zalisovaným bitem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hlavice zástrčné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8592021069194 |
| Dodavatel: | XTline |
| Velikost: | 7 mm |
| Celková délka (L): | L 32 mm |
| Upínání: | 1/4" |
| Materiál: | Crv 50BV30 |
| Norma: | DIN3124 |
Související produkty
RICHMANN Hlavice nástrčná magnetická 1/4” | 8 mm / 50 mm (1bal/5ks)
Více jak 100
(>5 bal)
