HONITON Hlavice ohebná nástrčná na T-rukojeti | 17 mm / 500 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON
HONITON Hlavice ohebná nástrčná na T-rukojeti | 17 mm / 500 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON

Doprava zdarma
vlastními vozy

Tisíce položek
skladem

Individuální přístup
po registraci

Dlouholeté zkušenosti
od roku 2003
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástrčné hlavice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8592021152391 |
| Dodavatel: | XTline |
| Velikost: | 17 mm |
| Celková délka (L): | 500 mm |
| Materiál: | CrV 50BV30 |
| Norma: | DIN 3124 |
