HONITON Hlavice nástrčná dvanáctihranná 3/4" | 55 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON
HONITON Hlavice nástrčná dvanáctihranná 3/4" | 55 mm
Průměrné hodnocení produktu je 0,0 z 5 hvězdiček.
Neohodnoceno
Značka: HONITON

Doprava zdarma
vlastními vozy

Tisíce položek
skladem

Individuální přístup
po registraci

Dlouholeté zkušenosti
od roku 2003
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nástrčné hlavice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.92 kg |
| EAN: | 8592021148158 |
| Dodavatel: | XTline |
| Velikost: | 55 mm |
| Celková délka (L): | L 74 mm |
| Upínání: | 3/4" |
| Materiál: | Crv 50BV30 |
| Norma: | DIN3124 |
